czwartek, 3 maja 2012

Odcinek 7


7.
Ostatni dzień. Ostatnia impreza. Rano miałam wracać do Polski. Na szczęście lot miałam z Chester, a nie z Londynu, więc nie czekała mnie tak długa podróż. Ostania impreza miała być mała, tylko w naszym gronie. Pożegnalna.
Mieliśmy żegnać się nawzajem. Ja miałam wracać do Polski, a chłopcy w trasę. Miało być ostro. W końcu były niewielkie szanse na to, że się jeszcze spotkamy.Każdy z nas miał swoje życie, swoje priorytety i obowiązki. Mogłam się tylko cieszyć, że spędziłam ferie w tak wspaniałym gronie 
- Wszystko zniosłaś? Oliwia, przestań bujać w obłokach. Rusz się.! – krzyknęła Gemma. Klepnęłam ją lekko w tyłek, tak z miłością i  zajęłam się przygotowywaniem najlepszej domówki. Zniosłam z góry około piętnastu filmów DVD. Weszłam do salonu. Na stole stały dwie pół litrówki, które tylko czekały, żeby je otworzyć, kilka misek z tajemniczą zawartością i mnóstwo butelek o różnych płynach w środku. 
- Wow! Co tak mało?- zapytałam rozwalonego na kanapie Zayna. Obok niego spoczywał wpatrując się w telewizor Niall. Nie miałam pojęcia co leciało. Przed oczami przewijały mi się tylko kolorowe, jaskrawe obrazy nie współgrające z całością.
- Dzisiaj ma być kulturalnie. Nikt nie chce być rano na kacu, a szczególnie ty nie powinnaś. – odpowiedział Zayn wstając i lekko obejmując mnie w pasie. Uśmiechnęłam się. Ostatnio Zayn miał do mnie straszne ciągoty, lubił mnie dotykać. Delikatnie, ale stanowczo. Zaczynałam mieć tego powoli dość, co z mojej strony było lekką hipokryzją. 
- Szkoda, że już musimy się żegnać, ledwo się przywitaliśmy. – powiedział przeciągając sylaby i przyglądając mi się z odległości wyciągniętych ramion. 
- Życie jest brutalne. – rzuciłam lekko wyrywając mu się. 
Do salonu wszedł Harry z Louisem niosąc jakieś półmiski. Louis postawił swoją miskę na stole, chwycił pilota i zaczął przełączać kanały na co głośno zaprotestował Niall. 
- Znów gotowałeś?- zwróciłam się do Harrego. Chłopak postawił miski na stole i popatrzył na mnie.
-Ktoś musiał to zrobić, a nie oszukujmy się ja jestem w tym najlepszy.
Zaczełam się śmiać.
- Z czego rżysz, słoneczko?- zapytała wchodząc Gemma.
- Twój brat się znów przechwala. – Gemma przewróciła oczami i usiadła obok Nialla. 
- Czyli wszystko okey.- rzuciła i przestała zwracać na nas uwagę. 
Popatrzyłam na minę Loczka i zaczełam się śmiać jeszcze bardziej. On mnie po prostu doprowadzał do uśmiechu samą mimiką. Zazdrościłam mu tego i jednocześnie przeklinałam go, ponieważ przez to bolały mnie policzki.

Impreza faktycznie była nad wraz kulturalna. Nikt nie był tak pijany, by nie wiedzieć co robi. Owszem, kręciło mi się lekko w głowie, ale pozytywnie. Nakręcało mnie to w dobrym kierunku, wprowadzało w dobry nastrój i potęgowało pewność siebie.
Czułam się w swoim żywiole. To była ostatnia noc mogłam zaszaleć.
Została puszczona muzyka. Wydarłam się jak głupia i ruszyłam znaleźć skrawek wolnej przestrzeni. Dołączył do mnie Zayn i zaczęliśmy się kręcić. Zrobiło się gorąco. Tym razem mi to nie przeszkadzało. Tańczyłam dając z siebie sto procent. Zapewne była to winna wypitych dwóch kieliszków, ale to nie miało znaczenia. Wiedziałam co robię.  
- Odbijany. – rzucił łapiąc mnie za rękę Harry. Zrobiliśmy zamianę i Zayn poszedł tańczyć z Louisem.
- Czemu nie powtórzyliśmy rozmowy w kuchni?- zapytał mnie Harry w pół obrotu.
- Ponieważ druga już nie jest taka gorąca. – odpowiedziałam opierając swoje dłonie na jego torsie. Jedną moją rękę ściągnął i mocno mnie złapał, a następnie pociągnął.
- Chodź. Sprawdzimy.! - zachichotałam i dałam się pociągnąć chłopakowi bez oporu. 
Wychodząc spojrzałam na śledzącego nas przez chwilę wzrokiem Zayna, szybko jednak stracił zainteresowanie i wrócił do rozmowy i wygłupów z Lou.
- Masz piernik? – zapytałam chichocząc i podpierając się o blat. Harry wyszczerzył się i wyciągnął z lodówki ciasto.
- Ej to nie jest piernik!- zawołałam skrajnie oburzona. Harry się zaśmiał i wziął kawałek w rękę.
- Nie, ale patrz jaki dobry. – powiedział i nakarmił mnie.
- Rzeczywiście świetne.!- przekonałam się i oblizałam mu palce.
- Chodź!- rzucił łapiąc talerz w jedną rękę, a drugą wziął mnie za rękę i pociągnął. – Dokończymy to gdzie indziej.
Popatrzyłam na niego zdumiona. Co on robił? Może myślał, że byłam skrajnie pijana? Ale nie byłam. I on też nie był. Dałam się jednak ponieść fali. Może znów miałam szanse porozmawiać z Harrym na osobności?

Dotarliśmy na górę. Harry zaprowadził mnie do swojego pokoju, który dzielił z Lou i zamknął za nami drzwi.
- Szkoda, że już się nie zobaczymy. – zaczął rozmowę. Popatrzyłam na niego lekko przechylając głowę. Co to miało do rzeczy?
- Mi też jest smutno, Harry, więc, żeby zabić smutek jedzmy ciasto.
Harry zaczął się śmiać.
- Mam nadzieję, że już zmieniłaś o mnie zdanie? – chłopak zmienił temat. Westchnęłam i uśmiechnęłam się.
- A jakie miałam o tobie mniemanie twoim zdaniem? – zapytałam. Harry przysiadł się blisko mnie położył rękę koło mojej. Zerknęłam na jego dłoń. Miał naprawdę śliczne, męskie dłonie.
- Jak to jakie? Nadętego pacana. – Harry skrzywił się jakby co najmniej jadł cytrynę.
-Wcale nie, Harry. Bardzo cię lubię. Jesteś naprawdę świetnym facetem.
- Ja też cię lubię. Szkoda, że to nasza ostatnia noc. – powiedział. Potem obserwowałam tylko jak jego twarz przybliża się do mojej. Zrobiło mi się gorąco. Miałam dwa wyjścia: Odsunąć się i udawać, że niczego nie widzę, albo poddać się. Wybrałam tą drugą opcje. Nie byłam puszczalska, ale kierował mną instynkt, hormony.
Harry wpił się w moje usta. Teraz ciepło zalało całe moje ciało. Na początki całowaliśmy się z rozwagą, delikatnie, smakując siebie, ale szybko to nam się znudziło. Nasze pocałunki stały się dziksze, namiętniejsze, szalone. Nawet nie zauważyłam kiedy jedną rękę wplotłam w puszyste włosy mojego kochanka. To było takie podniecające.
Chwilę później leżałam na łóżku w samym staniku. Oczywiście nie mogłam być dłużna Harremu więc, i on wylądował bez koszulki. Całował świetnie. Magicznie. Zaczął całować moją szyję. Wiłam się pod jego dotykiem. Czemu to robiłam? Nie miałam pojęcia, przecież nie byłam pijana. Ja po prostu tego chciałam. Chciałam jak cholera, a Harry nie był takim zwykłym chłopakiem. Był Harrym. Do czego miało to prowadzić? To już mnie nie obchodziło w chwili gdy Harry zsuwał mi spodnie. Nie przejmowałam się kolejnym dniem, ponieważ miało go nie być. Liczyła się tylko chwila. Byłam młoda, mogłam używać życia. To był właśnie na to czas.

Nie wiedziałam ile czasu minęło, ale wystarczająco by Harry kilkakrotnie doprowadził mnie do nieziemskiej rozkoszy, jakiej jeszcze nikt mi nie dał. Harry nie był pierwszym moim kochankiem, ale mój poprzedni, pierwszy chłopak, z którym się przespałam nie był nawet w połowie tak dobry, jak brat mojej przyjaciółki. Ta myśl mnie trochę przytłaczała, ale próbowałam ją skutecznie wypierać.
Harry leżał obok mnie całkiem nagi. Sama ta wiedza była niezwykle pociągająca. Wplótł rękę w moje jasne włosy i zaczął się nimi bawić patrząc mi w oczy. Był lekko zamyślony, ale uśmiechał się. Nie wiedziałam co myślał. Nie odezwał się. Leżał i bawił się moimi włosami, moja mina powoli rzedła. Harry  nic nie powiedział. Po jakimś czasie zasnął. Zdziwiło minie jego zachowanie, a właściwie nie zdziwiło tylko zaskoczyło, czyżby Harry kierował się innymi motywami niż ja..? Co ja właściwie sobie wyobrażałam, czego chciałam, czego oczekiwałam po tej nocy? Przecież i tak dalej miała być pustka. 
Teraz dopiero dopadły mnie wyrzuty sumienia. Co ja zrobiłam? Przytłoczyła mnie szara rzeczywistość. Zamyślałam się. Nie mogłam zasnąć myśli nie dawały mi spokoju. Puściłam się! Chciałam tego, owszem, ale czy to była dobra decyzja? To jest brat mojej przyjaciółki.~! Co teraz miało być? Plułam sobie w brodę i miałam ochotę zapaść się pod ziemię. Byłam przerażona swoją głupotą. Co poświęciłam dla tej małej chwili rokoszy, to miało się dopiero okazać. Na szczęście los pozwolił mi uniknąć tego co miało być gwoździem do mojej trumny. Oszczędził mi oszczerstw, upokorzenia i nie akceptowania samej siebie. 

***

Hm.. Jak myślicie jaka będzie reakcja Harrego? Czemu on to zrobił? Co z Emily? Jak zachowa się Oliwia? Stanie oko w oko z Harrym? Da sobie z nim spokój,czy będzie walczyć? Jak zareaguje Gemma, gdy się dowie? Czy może Gemma nie zostanie uświadomiona, nic nie zauważy ze względu na swoje "ciągoty"?  A może zdarzy się coś całkiem innego? 
*
Co ode mnie.. Sama nie wiem, chyba w pewnym sensie straciłam serce. Mam wenę, mam pomysły, ale nie mam serca. Wszystko wydaje mi się takie.. nudne. Takie same, każde zdanie jest bez duszy. Przepraszam, ale nie widzę sensu dłużej tego publikować.. Jednakże nie chcę tego zawieszać, a mam trochę jeszcze napisane, więc skończę to co zaczęłam. To będzie moje ostatnie opowiadanie obok. -  http://podrugiej-stronie-lustra.blogspot.com/ prowadzonym z Edith. Następne to mogłoby być już za dużo. Poza tym w przyszłym roku mam wiele nauki, mam maturę i chciałabym się temu poświęcić, ponieważ to właśnie matura i studia są moją przyszłością. 

Następny odcinek dodam gdy będzie może hm.. 15 komentarzy? Dacie radę.? Ja wiem, że dacie. A jak nie to tylko utwierdzicie mnie w moim rozumowaniu. 
Przepraszam za te moje wywody i narzekanie na zło całego świata, ale chyba mam jakiś zły humor.;c

Dziękuję tym co mimo wszytko czytają i komentują. Jesteście wielkie!

Pozdrawiam.!
H. 

20 komentarzy:

 1. Jakie nudne, mi zawsze twoje opowiadanie się podoba. W pewnym sensie rozumiem, że co za dużo to nie zdrowo. Ale powracając do rozdziału no to trochę mnie zaskoczyłaś, ale pozytywnie tak mi się wydaje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam Wspólny Kierunek, było to moje ulubione opowiadanie związane z 1D! Wchodziłam codziennie żeby tylko sprawdzić, czy jest kolejny rozdział i teraz robię to samo tutaj. c: Naprawdę uwielbiam twój styl i twoje postaci *_* No to tak ogólnie...a co do rozdziału to... yay! Wreszcie Oliwia z Harrym, aww. Ciekawa jestem jak Zayn zareaguję. :O

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem każde Twoje zdanie ma duszę i o czymś mówi.
  Jestem bardzo ciekawa co to za Emily.
  Czekam na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo mi się podoba. naprawdę super! :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Sorki, ale nie miałam ostatnio czasu komentować :D
  Świetny rozdział:)
  Szczerze mówiąc nie wiem co zdarzy sie dalej.
  Strasznie mnie ciekawi kto to ta Emily :P
  No i czym kierował się Harry:D
  Czekam na kolejny:]

  best-thing-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Siedziałam z moja przyjaciółką Natalią i czytałam ten odcinek nie mogłyśmy same uwierzyć jak szybko akcja się potoczyła i Oliwia wylądowała w łóżku z Harrym. rozdział superowy . Zastanawia mnie strasznie dlaczego Harry zasnął , dlaczego??? Mam nadzieję że to się tak strasznie nie skończy i chłopak wytłumaczy Oliwi dlaczego tak po prostu zasną . To co piszesz nie jest nudne jest świetne . Niema sensu publikować, JEST I TO WIELKI SENS JA KOCHAM TO CZYTAĆ I NIE TYLKO JA .
  Pozdrawiam Aneta

  OdpowiedzUsuń
 7. Te pytania pod rozdziałem będą mnie trapić całą noc ! Ale warto ;) Naprawde prowadzisz wspaniałego bloga ;> A rozdział jak każdy inny ... genialny ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Hm.. To mnie troche zaskoczyłaś, nie wiem w sumie co mam myśleć. Może Harry się z nią przespał by zapomnieć o tej tajemniczej Emily i chciał wykorzystać Olivie właśnie w takim celu albo po prostu w jakimś stopniu coś do niej czuje, a alkohol i cała ta sytuacja sprawiły, że nagrał pewności siebie, albo lubi numerki nic nie znaczące z dziewczynami, których najprawdopodobniej już nigdy nie zobaczy.
  Myśle, że jego reakcja zależy od tego dlaczego to zrobił może przepraszać albo uznać że nic się nie stało.
  Po części dziewczyna też ma w tym jakiś swój udział, jestem strasznie ciekawa co z tego wyniknie.
  Ej, i tak generalnie albo mi sie zdaje albo Zayn się podkochuje :D

  second-chance-to-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. No, cóż, można powiedzieć, że po części spodziewałam się czegoś w stylu 'puszczenia się' przez Oliwię, ale nie przypuszczałam, że zrobi to z Harrym. Jednak pomimo tych moich domysłów, zaskoczyłaś mnie. W zasadzie, to Hazza wydawał się od początku zainteresowany Oliwią, ale żeby tak od razy z nią spać? Prędzej spodziewałabym się Zayna w tej roli. No, bo on chyba czuje coś do tej dziewczyny, nie? A może to tylko taka chwilowa fascynacja? Może on tak naprawdę nie jest nią zainteresowany? Nie mam pojęcia. Mnóstwo pytań nasuwa mi się i zakrząta mi głowę. A co do Emily to myślę, że Harry nic do niej nie czuje. A może chciał na Oliwii tylko odreagować? Dobra, ja już więcej lepiej nie myślę, bo nie wiadomo, co jeszcze wymyślę, pewnie potrafiłabym się porządnie tu rozpisać ;) Czekam na następny i oczywiście ten był genialny, ja zawsze.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie kończ jeszcze tego :)
  Masz wielki talent , uwielbiam twoje opowiadanie .

  OdpowiedzUsuń
 11. Kurcze.. Nie wiem co napisac, zaskoczylas mnie. Mysle ze Harry cos do niej czuje i pomimo, iz Oliwia ma wyjechac on bedzie o nia walczyc. Oliwia nie mam pojecia co teraz zrobi, hymm.. tak naprawde (pomijajac noc bo Harry i tak juz zasna) zostalo jej kilka godzin moze postara sie go unikac ? No ale to by bylo trudne zwazajac na to ze sa pod jednym dachem. A moze wrecz przeciwnie bedzie chciala z nim porozmawiac wyjasnic to co sie stalo. Jesli chodzi o Gemme, mysle ze nie nie dowie. A tak wogole to co z Emily ? Bo tak naprawde nic o niej nie wiem. Ehh jestem ciekawa co bedzie dalej.. ;p
  Bez względu no to kiedy i jak zakonczysz to opowiadanie ja do konca zostane twoja wierna fanka. Mam jednak ogromna nadzieje ze nie zakonczysz tego tak szybko i dalej bede mogla sie rozkoszowac czytajac twojego bloga. Ale rozumiem nauka i inne obowiazki ... ;/
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziewczyno piszesz niesamowicie. No nie wiem co mam ci jeszcze powiedzieć. Że jesteś świetna ? Zajebista ? Zapewne niejedna osoba ci to powiedziała ale się przyłączam do tego.
  Pozdrawiam :)I zapraszam na : http://thenormalstory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. miałam nadzieję, że może jednak coś z Zaynem ;< anywayz, nie gadaj głupotek! uwielbiam twoje opowiadania, codziennie sprawdzam czy nie ma czegoś nowego. Pisz dalej i szlfuj swoje umiejętności (na maturze na pewno się przydadzą ;p). Mam nadzieję, że ta seria się jednak tak szybko nie skończy. 3maj się, M. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Rozdział jak zwykle genialny.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jezuu.! Dziewczyno zasakujesz wiesz.?! Jestem 15 więc mam nadzieję, że nie muszę długo czekać na następny. Piszesz genialnie.!

  Zapraszam na nowy odcinek:http://4gotta-be-you.blogspot.com/ ;*

  OdpowiedzUsuń
 17. Hoodie słoneczko moje kochane , Ty chcesz mnie zabić? Oni ze sobą ten tego? Jestem zaskoczona. Szkoda ,że taki krótki. Jestem ciekawa w jakich okolicznościach się znów spotka. Ale te opisy ,aż sama główka mi pracuje. Zresztą sama wiesz co mi w tej głowie siedzi. Ale moim zdaniem Oliwia nie powinna się denerwować na siebie ,bo przecież Harry też tego chciał ,a on nie jest chłopakiem Gemmy tylko bratem. Czekam na kolejny odcinek. Pozdrawiam ; ***

  http://dance-with-me-tonight.blogspot.com/ Nowy odcinek. Zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 18. No to pojechałaś! ;D Kurde,znów mnie zaskoczyłaś...
  Harry i Oliwia oni... Ale dlaczego Harry zasną?Tak sobie spokojnie jak gdyby nic zasną.A Oliwia się zamartwia i bierze to sobie do głowy,nie powinna to nie tylko jej wina,on też brał w tym udział,nie tylko ona,nie sama.A co z Emily?Kim ona dla niego jest i jeżeli o niej myśli dlaczego przespał sie z Oliwią?Co m usiedzi w tej głowie?Nie wiem,może...ma z nią jakieś problemy czy coś.Dobra,koniec jeszcze nie wiem kim jest Emily a snuję podejrzenia. ;)Wybacz.Zobaczymy jak to dalej będzie...pewnie znów,jak zawsze nas zaskoczysz,czekam!;D
  Nie przestawaj pisać,nie zabieraj mi cząstki mojego nudnego życia...;)
  Pozdrawiam!
  Natalia Xxx.

  OdpowiedzUsuń
 19. Hoodie kochana jak ty możesz przestać pisać ? Osobiście uważam że jesteś bardzo utalentowaną młodą pisarką . Rozumiem że chcesz zakończyć pisanie opowiadań , rozumiem Cię , są momenty w których czujesz że twoje prace są beznadziejne , bez wyrazu . Będzie mi smutno bez twoich opowiadań oraz jednopartów .Wierzę w Ciebie i mam nadzieję że zmienisz zdanie ..ale już koniec o tym . Rozdział naprawdę interesujący , wciągnęłam się..Oliwia i Harry wiedziałam że do czegoś między nimi dojdzie . Czekam na rozkręcenie punktu kulminacyjnego. <33333

  OdpowiedzUsuń
 20. Dołączcie do naszej 1Dfamily na tt @zaynmalik_wifey

  OdpowiedzUsuń